Pokrewne
menu      Odchudzanie
menu      Rozkład busów kielce-włoszczowa
menu      rozkład lotów Warszawa Okęcie
menu      Rozkład busów Lublin Rzeszów
menu      Rozkład PKP Poznań Piła
menu      Rozkład busów wadowice-kalwaria
menu      Rozkład PKP Dąbrowa Górnicza
menu      Rozkład autobósów Elbląg Warszawa
menu      Rozkład pociągów z Katowic do Ustronia
menu      Rozkład PKS Warszawa Łomża
menu      rozkłady w Starogardzie Gdańskim MZK

Odchudzanie

Temat: Nocna wycieczka (25/26.06)
Uwaga wszyscy zainteresowani!

Planuje zrobić sobie taką małą nocną wycieczkę w nocy z 25/26 czerwca. W
planie, poza przejazdem pociągami nocnymi w ogóle takie atrakcje jak:
- N-ka obsługująca PN-231
- autobusowa komunikacja zastępcza za pociągi nocne w Załężu
- PN-221 jadący przez Arki Bożka i Łagiewniki
- poc.173 wyjeżdżający z zajezdni przez Arki Bożka.

Byłoby miło gdyby się ktoś tym zainteresował, bo samemu trochę głupio się
po nocy szlajać po GOPie.

Rozkład jazdy:
- poc.604   Dąb Huta Baildon   1:14   Rynek   1:21
- PN-221 (autobus)   Rynek   1:34   Słoneczna   1:37-1:40   Ch.Bat.   2:01
- PN-221 (tramwaj)   Ch.Bat.   2:01   Pl.Sikorskiego   2:41
- PN-231 (N-ka)   Pl.Sikorskiego   2:58   Szkoła Górn.  3:08  Pl.Sik. 3:20
- spacerek do Siemianowickiej albo do Kopalni Rozbark
- poc.173  Siemianowicka  4:02   Pl.Sikorskiego  4:05
- poc.702  Pl.Sikorskiego  4:19   Łagiewniki   4:35
- autobus T-7   Łagiewniki  4:35   Ch.Batory Dw.PKP   4:52
- poc.4001   Ch.Batory Dw.PKP   4:58   Katowice Dw.PKP  5:19

Początek może ulec zmianie (wg życzenia).


Źródło: topranking.pl/1727/nocna,wycieczka,25,26,06.php


Temat: Autobusy w dniu pielgrzymki mezczyzn do Piekar
Gazeta Wyborcza, 24 maja 2002 roku
(za www.gazeta.pl/katowice)

Autobusy w dniu pielgrzymki mężczyzn do Piekar

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP uruchomi w niedzielę, w dniu
pielgrzymki mężczyzn do sanktuarium w Piekarach Śląskich, dodatkowe
autobusy. Zmienią się także rozkłady jazdy kilku linii.

Dodatkowa linia P-1 z pętli w Rudzie Śląskiej Halembie kursować będzie
przez Rynek w Kochłowicach, Chorzów Batory i Chorzów Rynek, ul. Arki
Bożka w Bytomiu, Szarlej do os. Wieczorka w Piekarach. Linia będzie
kursować w godz. od 5 do 17 co 65 min.

Linia P-2 wyjeżdżać będzie z pl. Piastów w Gliwicach przez dworzec w
Zabrzu, Biskupice, Bytom Bobrek, Szombierki, Szarlej do os. Wieczorka
w Piekarach. P-2 kursować będzie od godz. 5 do 17.45 co 70 min.

Dodatkowo linie autobusowe nr 114, 168 i 185 kursować będą według
rozkładów jazdy jak w dni robocze.

purz


Źródło: topranking.pl/1727/autobusy,w,dniu,pielgrzymki,mezczyzn,do,piekar.php


Temat: Kanary

Ever napisał(a) w wiadomości: ...

On Tue, 3 Oct 2000 08:43:20 +0200,
BB <bea@arka.warszawa.mtl.plwrote:

| No bo 180 jest w "gestii" prywatnej firmy :))))
o?
a mogla bys cos wiecej powiedziec? bo mnie to zainteresowalo:)


Bodajze to jest tak linie 180 obsluguje firma RAPID, ktora na te trase
wycieczkowa (tak glosi napis w rozkladzie jazdy) wypuscila niskopodlogowe
autobusy zwane neoplanami :)))
Szczegolow wygrania przetargu nie znam a z linii korzystam czasem i sobie
chwale
BB
BB


Źródło: topranking.pl/1790/83,kanary.php


Temat: Ciekawa strona o Autobusach

| Natomiast jak spojrzec na linie autobusowe prywatne to panuje tu wolna
| amerykanka.
| Napisy typu Arka - Otwock - Swider czy Zegrze na autobusach jadacych z
| centrum i przez centrum swiadcza o braku jakiejkolwiek systematyki.

Systematyki brak, bo i brak jednego dyspozytora. Mieszkając w Sulejówku
czasami korzystam z prywatnych linii autobusowych jadących do WC lub Wiatraka.
Są to 2, a może nawet 3 różne firmy. Pewnie gdyby się dogadali co do wspólnego
rozkładu jazdy, to by źle nie wyszli, ale to ich sprawa. Ja korzystam z tego
awaryjnie, jak się na pociąg spóźnię.

| A czy ktos tu pamieta (moze jezdzil) mikrobusami Nysa (byly takie
| superexpresy na uslugach MZK)

Kiedy to było?


Źródło: topranking.pl/1791/ciekawa,strona,o,autobusach.php


Temat: busy do Jozefowa/Otwocka??

Użytkownik magda <magza@usunto.poczta.onet.plw wiadomości do grup
dyskusyjnych napisał:bm721e$v7@foka1.acn.pl...


tak sie zlozylo ze zaczelam sie ksztalcic (zaocznie) w Jozefowie-Michalnie

musze dotrzec na miejsce w sobote na 8 rano
pociag przyjezdza o 7.12 wiec troche bez sensu

wiem ze jezdza busy spod hotelu Forum - jednakze nie ma tam zadnych info
:((

czy ktos z was zna moze rozklad jazdy takich autobusow?? a jak one jezdza
w
soboty rano??? ile czasu zajmie dojazd do Jozefowa??


Dokladnie godzin odjazdu nie znam (tak rano nigdy nie jezdzilem, jednak
pozniej jest ich naprawde duzo). Dostepne linie to:Wilga, Arka, Mini-Bus,
PKS (takie niebieskie autobusy).
Bilet kosztuje 3,50. Mysle ze w sobote rano (brak korkow) dojedziesz w 35
min. spokojnie albo szybciej.


Źródło: topranking.pl/1792/busy,do,jozefowa,otwocka.php


Temat: Komunikacja Warszawska

Michal [mich@fuw.edu.pl] in pl.regionalne.warszawa:

A z Otwocka, to bylo jechac koleja...


Akurat wtedy nie dało rady - musiałem odstawić do firmy służbowe auto.
Poza tym po każdej podróży pociągiem PKP ma u mnie coraz większe tyły.
Doszło już do tego, że spisałem sobie rozkład jazdy PKS relacji Warszawa-Kielce.
No, ale to już zdecydowanie nie na tą grupę.

A na co dzień z Otwocka jeżdżę Arką (dla niewiedzących: prywatna linia
autobusowa).

Pozdrawiam


Źródło: topranking.pl/1793/komunikacja,warszawska.php


Temat: Dw. Głowny-Wlodkowica-jak???


Witam Szanownych Wroclawiakow!
Pytanie jak w temacie-jakim autobusem,tramwajem dojechac do USC na
Wlodkowica spod Dworca Glownego.

Pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi


........no i jeszcze z tego samego przystanku co tramwaj 22 odjeżdża tramwaj
nr 15; też wysiadasz na pl. 1 Maja
Jeśli chcesz jechać tramwajem '0', to wsiadaj w 0P, a nie 0L, coby nie
pojechać w odwrotnym kierunku:)
Szczególowe rozkłady jazdy masz na
http://www.zdik.wroc.pl/komunikacja/rozklady.html
Pozdrawiam,
Arek


Źródło: topranking.pl/1811/dw,glowny,wlodkowica,jak.php


Temat: jak do was dojechać?
Autobusem prywatnych przewoźników, np. Minibusem czy Arką. Kursują bardzo
często. Na tyle często, że nie ma potrzeby szukania rozkładu jazdy.
Zatrzymują się na przystanku za rondem w kierunku Józefowa. Na wyświetlaczu będą
miały napis Otwock. Pytaj czy jadą przy torach (niektórzy pytają "czy leci pan
nad torami?" ) - i tylko w taki wsiadaj.
Musisz wysiąść na przystanku w Józefowie (mamy trzy przystanki w mieście -
1.Michalin, 2.pomiędzy stacjami przy ul Cichej i 3.Józefów), prawie naprzeciwko
stacji kolejowej i przejść przez tory na drugą stronę. Skieruj się potem w prawą
stronę - Mickiewicza będzie pierwsza lub druga w lewo - to zależy którym
przejściem przejdziesz. Łatwo trafisz.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,19980,92373324,92373324,jak_do_was_dojechac_.html


Temat: Horror dla dojeżdżających do Centrum
shelmahh napisał:

> czyli dla Jozefowa to informacja dosc neutralna IMO.

Pfff...
Co tam kilka tysięcy dojeżdżających autobusami (miniak, arka i wilga nie
zmieniają tras na czas remontu)...
Co tam nastepne kilka tysięcy, które będa stać na mostach łazienkowskim,
siekierkowskim i świętokrzyskim przez to, ze przejmą one ruch z
poniatowszczaka...
Co tam kilka tysięcy ludzi więcej w składach KM, które po zmianie rozkładu
jazdy nie zostały wydłużone na najbardziej obleganych obiegach na linii
otwockiej (do Warszawy o 8:00 z Józefowa, do Józefowa o 17:22 ze Śródmieścia)...
Co tam...
A, przypomniło mi się.
W związku z remontem linii kolejowej radomskiej na odcinku Wawa Zachodnia -
Wawa Okęcie, który na kilka miesięcy zostanie całkowicie wyłączony z
ruchu,część pociągów w relacji do Radomia, Kielc, Krakowa i Zakopanego pojedzie
własnie przez Otwock i Pilawę. Znaczy, ruch na torach się jeszcze zagęści, co
niechybnie oznacza:
- opóźnienia pociagów na linii otwockiej,
- częstsze opuszczanie szlabanów na przejazdach kolejowych na linii otwockiej,
ku uciesze samochodziarzy z nich korzystających.

Pzdr.

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,19980,63734107,63734107,Horror_dla_dojezdzajacych_do_Centrum.html


Temat: Rankig przewoźników na linii Otwockiej :)
a wg mnie lista ta wyglada nastepujaco...
1. minibus, dobre autobusy, w miare punktualni.
2. traks. szybko, w miare punktualnie, zawsze luzno i maja bilety szkolne
tansze o 50 groszy. minus to to ze jada do wschodniego.
3.arka, tabor nie odnawiany od lat, czesto skracaja trase, nie jadac np przez
batorego albo odmawiaja jazdy przez srodborow.
4. pks. firma, ktora zmarnowala ogromny potencjal
5. wilga,:) wilga to firma widmo. Autobusy najgorsze. Teoretycznie maja jakis
rozklad, ale nigdy sie go nie trzymaja. Tylko w jednym autobusie jezdzil bardzo
mily bileter, zawsze w marynarce i zawsze mowil uprzejmie dzien dobry,
dziekuje.

tak mniej wiecej to wyglada... :)
pozdrawiam

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15342,12061397,12061397,Rankig_przewoznikow_na_linii_Otwockiej_.html


Temat: minibusy z Warszawy do Otwocka
Minibus zakończył juz kursowanie po trasie przez Śródborów, wiec sie nie
dostaniesz tam jadac z tym przewoźnikiem.
W okolice szpitala na Konarskiego kursuje Arka i Wilga - kursy do Śródborowa.
Rozkład Wilgi znajdziesz tu:
www.psd5.home.pl/kreacjewww/trias/olpex/rozklady/srodborow_wwa.doc
Rozkładu Arki nie znajdziesz w necie, ale jak podasz mi godzinę, o której
chcesz wyjechac i z jakiego przystanku w Warszawie (autobusy zatrzymuja sie na
wszystkich przystankach 521), to dostarcze Ci odpowiednie dane z rozkładu
kieszonkowego.
Do autobusu wsiadasz tak jak napisalem - na wszystkich przystankach 521, np.
pod hotelem Forum, Muzeum Narodowym, Rondzem Waszyngtona, na Wiatracznej. W
Otwocku trzeba wysiąść na przystanku koło bazy MPO przy ul. Samorządowej.
Stamtad około 500 m trzeba pokonac piechota, aby dojść do bramy szpitala. Przy
wsiadaniu do autobusu radze spytac sie kierowcy, czy jedzie na oczekiwany
przystanek, ponieważ w Arce i Wildze kierowcy bardzo lubia sobie skracac
ostatni odcinek przez Śródborów. Równiez rozkład jazdy traktowany jest przez
tych przewoźnikow z przymruzeniem oka.

Pozdrowienia!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15342,20334921,20334921,minibusy_z_Warszawy_do_Otwocka.html


Temat: nudne macie tu tematy.....
A ja jednak jestem optymistką
Zamiast narzekać na forum, jak pisałam, wolę czasami próbować coś zmieniać, może
się uda. Ostatnio do szału doprowadzała mnie komunikacja autobusowa ze
Śródborowa, bo:
1. nigdzie nie ma rozkładu Arki i jeżdżą, jak chcą
2. co drugi kurs Wilgi się nie odbywał.
Napisałam do Wilgi podając dane z kilku dni, jakich autobusów nie było. Mam
wrażenie, że się troszkę poprawiło, choć może mam ostatnio po prostu szczęście.
Będę nadal zapisywać brakujące kursy.
Do Arki nie napisałam, bo nie mają mail-a, a na pocztę biegać mi się nie
chciało. Więc napisałam do Urzędu Marszałkowskiego, do Wydziału Transportu
Drogowego, który wydaje zezwolenia na przewozy, iż Arka nie zamieszcza nigdzie
rozkładów jazdy i jeździ, jak chce. I jestem w szoku, bo oto odpowiedź otzrymana
po 3 tygodniach:
"W związku z Pani wystąpieniem z dnia 14 października 2005r. uprzejmie
informuję, że zostały przeprowadzone wyrywkowe kontrole na przystankach
wymienionych w aktualnie obowiązujących rozkładach jazdy firmy "ARKA" Spółka
jawna z siedzibą w Józefowie .Wobec stwierdzenia w większości przypadków
braku rozkładu jazdy na tabliczce przystankowej firma "ARKA" została pismem
z dnia 20 października 2005r. wezwana do usunięcia stwierdzonych uchybień i
przedstawienia wyjaśnień w tej sprawie. Dziękując za Pani uwagi podejmiemy
wszelkie starania zmierzające do poprawy jakości świadczonych przez firmę
usług."
Poczekamy z miesiąc i zobaczymy, czy te rozkłady są i czy jeżdżą wg rozkładu.

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15342,31567833,31567833,nudne_macie_tu_tematy_.html


Temat: Minibusem Wałem do Wa-wy ????
Autobusy jadące przez wał śa punktualne gdy wyjeżdzają z wawy albo z karczewa .. po drodze jest różnie ale zazwyczaj sie spieszą niżeli spóźniają. Więc sądze że ie ma problemu. Autobusy te jeźdżą regularnie nie to co arka czy wilga.

Tutaj masz rozkład jazdy minibusów do i z warszawy ... sprawdz co i jak...

minibus.com.pl/rozklady_lista.htm
Ja dodoam od siebie że jadąc minibusem ani razu sie nie spóźniłęm z winy kierowcy tylko raczej z winy ruchu ulicznego (korki) i pielgrzymek :P ...


Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15342,29852493,29852493,Minibusem_Walem_do_Wa_wy_.html


Temat: Pomocy - rozkład jazdy Wawa-Mlądz
Pomocy - rozkład jazdy Wawa-Mlądz
Czy ktoś poratowałby mnie informacją o godzinach kursowania autobusów f-my
Arka na trasie Dworzec Centralny (Emilii Plater) - Otwock (Mlądz). Nie jestem
z Warszawy, a pani w "infolinii" Arki niezbyt precyzyjna. Chodzi mi o godziny
poranne, tak, aby być w Otwocku ok. godz. 10:00. A może znacie inny środek
transportu z Dworca Centralnego, tak aby zatrzymać się jak najbliżej Ośrodka
Doskonalenia Zawodowego Kadr Celnych i Skarbowych przy ul. Kolorowa 13,
Otwock. Dziękuję za sugestie. Ala.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,484,38035881,38035881,Pomocy_rozklad_jazdy_Wawa_Mladz.html


Temat: ZDMiKP życzy szerokiej drogi
Gość portalu: arek napisał(a):

> skarge????!!!!!
> to mozna sobie pisac i co mu zrobią????

Polecą po premii prawdopodobnie. A jak nazbiera za dużo,
to znajdzie się w kolejce do redukcji (albo paskudnych
służb). Oczywiście istnieje możliwość, że oleją. Ale jak
nie napiszesz skargi (albo chociaż nie zadzwonisz), to
oleją na pewno, bo skąd mają wiedzieć że pracownik olewa
pasażerów?

> druga sprawa:
> przystanek na wyscigowej,, tramwaj wlasnie wjezdza na
pętlę a pan kierowca
> autobusu zamyka drzwi i odjezdza,, pewnie niezle sie
bawi robiąc takie
> numery,,,,

Procedura jak wyżej. Zwłaszcza na Wyścigowej, gdzie
tramwaj i autobus są skomunikowane i zgodnie z
poleceniami służbowymi mają czekać.

>ponadto moze ktos w koncu przyczepi rozklad jazdy!!!!!!!!!!!
>

A to już do ZDMiKP :)

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,54,3722805,3722805,ZDMiKP_zyczy_szerokiej_drogi.html


Temat: Kto byl w Meksyku ?
Gość portalu: Arek napisał(a):

> Z tego co widzialem zadna linia autobusowa nie zamieszcza rozkladow jazdy w
> internecie, ale to nie problem - jezeli podasz mi jakie przejazdy cie
> interesuja, podzwonie do nich i popytam sie o godziny odjazdow.

mozna znalesc rozklady jazdy na

www.mexicocitynet.com

i dalej w dziale transport.

Na pewno sa pelne rozklady jazdy jazdy autobusow grupy ADO-Cristobal Colon.

z innymi firmami jest gorzej.

acha informacje w internecie dotycza TYLKO autobusow klasy pierwszej lub
luksusowej. jak jest druga klasa to tylko ta ktora nalezy do grupy.
A te zazwyczaj sa drozsze niz samodzilni przewoznicy kasy 2.

pozdr z MX


Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,193,610631,610631,Kto_byl_w_Meksyku_.html


Temat: [pr] Szybciej z Piekar do Katowic
http://www.gwarek.com.pl/zasoby/region_cd6.html

Szybciej do Katowic

Prawdopodobnie już w kwietniu piekarzanie będą mogli znacznie szybciej
dojechać do Katowic. Zamiast liniami jadącymi drogą okrężną przez
Siemianowice będą mogli wybrać autobus pospieszny.

Na złe skomunikowanie Piekar Śląskich z Katowicami mieszkańcy narzekają do
wielu lat. Ostatnio o szybki autobus upomnieli się uczniowie z Młodzieżowej
Rady Miasta. Problem kiepskiego skomunikowania z Katowicami dotyka zwłaszcza
studentów i osoby dojeżdżające do pracy. Potwierdza to Henryk Szudy,
dyrektor Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich
Górach. - O takiej linii mówiło się już dziesięć lat temu - przyznaje. -
Była próba wprowadzenia linii pospiesznej "P". Potem pojawiły się problemy z
jej finansowaniem - sąsiednie miasta nigdy nie były zainteresowane
współfinansowaniem szybkiej linii z Piekar do Katowic.

Kilka lat temu wojewoda wycofał się z płacenia za linie pospieszne. "P",
zwane przez mieszkańców "perszingiem", przemianowano na 860. Autobus kursuje
do dziś, ale przejazd drogą okrężną przez Siemianowice trwa, zdaniem
pasażerów, zbyt długo.

Nowa linia - jeszcze nie wiadomo jak będzie oznakowana - będzie biegła z
Osiedla Wieczorka przez Szarlej, Osiedle Arki Bożka w Bytomiu (z pominięciem
dworca w Bytomiu) do Chorzowa. Autobus będzie kończył bieg na ul.
Mickiewicza w Katowicach. Całą trasę autobus ma pokonywać w około 40 minut.

- To linia uruchamiana przede wszystkim z myślą o studentach - twierdzi
Szudy. - Autobus będzie jeździł od poniedziałku do piątku, raz na godzinę.
Na czas wakacji kursy zostaną zawieszone.

Dyrektor Szudy zastrzega, że do tego czasu będzie to "program pilotażowy":
przedsiębiorstwo chce sprawdzić na ile taka linia jest potrzebna i ilu
będzie pasażerów. - Myślę, że to bardzo dobry pomysł i autobus jest
potrzebny. Po wakacjach pewnie trzeba będzie skorygować rozkład jazdy, by
bardziej dopasować go do potrzeb pasażerów i zapewne linia będzie utrzymana.

Niestety jest i zła wiadomość. Wprowadzenie autobusu odbędzie się kosztem
istniejących linii: MZKP nie otrzymało dodatkowych pieniędzy od Piekar na
uruchomienie linii, więc nie może przekroczyć wcześniej określonej kwoty
dotacji z miasta na ten rok. Autobus będzie dziennie przejeżdżać ok. 500
kilometrów. Stawka za każdy kilometr, jaką trzeba zapłacić przewoźnikowi
wynosi 3,60 zł.


Źródło: topranking.pl/1725/pr,szybciej,z,piekar,do,katowic.php


Design by flankerds.com